Drabužiai

Trys žingsniai greitosios mados dominavimui sumažinti

1 – Keiskite reklamą, kad reklamuotumėte kokybę, o ne aprangą kiekvieną savaitės vakarą
Remiantis neseniai atliktu tyrimu, pandemija beveik per naktį Europą pavertė taupytoja.
Šis nustatymas iš naujo yra galimybė žmonėms sukurti ekologiškesnį pasaulį. Žmonės paprastai daugiau sutaupo uždarymo metu, nes dėl netikrumo dėl darbo vietų jie turi daugiau sąmoningų pinigų. Jei labiau rūpinatės, kur eina jūsų pinigai, tai yra galimybė vienu žingsniu priartėti prie mados tvarumo problemos sprendimo.
Žinome, kad greitoji mada greičiausiai niekur nedings, tačiau tai gali būti galimybė panaudoti kūrybiškumą ir mintį, siekiant sustiprinti tvarios mados įvaizdį.
Ar iš tikrųjų jums to reikia tik vienai nakčiai, ar geriau sutaupyti šiek tiek papildomos aprangos, kuri jums tarnaus ilgus metus? Tikiuosi, kad pasikeis rinkodara, atsižvelgiant į mūsų drabužių kokybę, o ne betarpiškumą.

2 – Veiksmas turi būti tęsiamas, kai tik jis nepatenka į antraštes
Po naujienų, kad 75 procentus visų drabužių, pagamintų Lesterio prakaito dirbtuvėse, užsakė grupė „Boohoo“, o miestas vėl uždarytas po to, kai padaugėjo atvejų, susijusių su gamyklomis, pandemija verčia pramonę keistis.
Koronaviruso krizė atkreipia dėmesį į darbuotojų teises, o šių prakaito dirbtuvių keliama rizika Britanijos visuomenei yra artimesnė nei bet kada anksčiau. Pandemija paliečia visus, o greitosios mados epidemija tam tik padeda.
Kai kurie mados verslai buvo apšaukti dėl to, kad nemoka savo darbuotojams pragyvenimo atlyginimo, o kiti buvo įvardinti ir gėdinami dėl didžiulio pelno iš juodaodžių ir rudų moterų išnaudojimo.
Toks elgesys peršamas, o žmonės ragina šiuos prekių ženklus keistis.
Tačiau nors greitoji mada turi galimybę pereiti prie etiškesnės praktikos, o tokie prekių ženklai kaip H&M, atrodo, aktyviai juda link tvarumo, klientai turi galimybę pagalvoti, iš kur perka. Ar tai atitinka jų etiką?
Daugelis influencerių teigė, kad nebesijaučia patogiai dirbdami su „Boohoo“, tačiau tai negali būti vienkartinė situacija: reikia tęsti veiksmus, kai šios praktikos ir istorijos nebebus antraštės.

3 – Influenceris turi atlikti savo vaidmenį
Sumažėjęs švenčių, naktų, koncertų, vestuvių ir net pasirodymų, tokių kaip Meilės sala (kurie atvirai skatina greitosios mados praktiką), skaičius reiškia, kad naujos aprangos vienam renginiui kultūra nurimo.
Žmonės patiria mažesnį spaudimą nuolat pirkti naujus drabužius, nes jiems yra mažiau galimybių juos dėvėti.
Vienas didžiausių spaudimų greitajai madai yra influenceriai, o pirkėjai mano, kad socialinių tinklų asmenybės iš dalies yra už tokio tipo drabužių augimą. Užrakinimo metu influenceriai negalėjo vykti į egzotiškas vietas fotografuotis su naujais vasariniais drabužiais, o daugelis įmonių turėjo mažinti influencerių biudžetus.
Daugeliui savaime suprantama galimybė „perbraukti aukštyn“ ir nusipirkti drabužį, kurį dėvi sekamas asmuo. Influenceriai turi didžiules platformas, o pirmiausia socialinės strategijos neišnyks. Tačiau influenceriai, turėdami visą turimą galią, turi atlikti savo vaidmenį mažinant jų reklamuojamų greitosios mados prekių ženklų skaičių.
Kai kurie jau pradėjo šį pokytį, Vas Morgan iškvietė Boohoo, o daugelis mikro influencerių nebežymi drabužių iš prekių ženklų, kurie, jų nuomone, yra neetiški.
Atsidarius tokioms kaip „Primark“ ir kitoms greitosios mados mažmeninės prekybos parduotuvėms, viskas, ką galiu padaryti, tai paraginti vartotojus suvokti, kas iš tikrųjų svarbu. Mums visiems patinka įsigyti naujų dalykų, bet ar ne geriau taupyti kokybiškiems gaminiams, kurie buvo pagaminti atsižvelgiant į darbuotojų teises?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *