MÁDICÓ Label grąžinimo taisyklės

Įsigydamas prekes iš MB MÁDICÓ Label Pirkėjas patvirtina, kad perskaitė bei sutinka su pateiktomis Taisyklėmis.

Lietuvos Respublikos civilinio kodekso (toliau – CK) 6.228 straipsnio 1 dalies nuostatomis („Vartotojas turi teisę, nenurodydamas priežasties per keturiolika dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties. Tuo atveju, jei Vartotojas sudaro pirkimo-pardavimo sutartį (toliau Sutartis) naudojantis tik ryšio priemonėmis jis turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, raštu pranešdamas apie tai Pardavėjui per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos. Jeigu Pirkėjas viena Sutartimi įsigijo keletą prekių, jis turi teisę pilnai atsisakyti visų viena Sutartimi nusipirktų prekių arba tik kai kurių viena Sutartimi įsigytų prekių.

Įsigytas kokybiškas prekes galima grąžinti per 14d. jei:

  • Gražinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • Prekė yra nenaudota ir nesugadinta;
  • Prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.);
  • Grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija;
  • Grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas, garantinis talonas (jei jis buvo išduotas).

Kokybiškos prekės NEGALI būti grąžinamos, jei tai yra:

Prekės, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos. (Pagal Pirkėjo nurodytus individualius išmatavimus tokius kaip: liemens, klubų išmatavimai bei individualiai keičiamas gaminio ilgis ar plotis)

Įsigytas nekokybiškas prekes galima grąžinti per 14d. jei:

  • Prekė turi defektų ar trūkumų dėl kurių nėra kaltas Pirkėjas.
  • Jei įsigytos prekės neįmanoma pataisyti.

Svarbu! Prekė nėra laikoma nekokybiška, jei jos forma, savybės ar išvaizda pasikeitė dėl netinkamos gaminio priežiūros.

Prekių grąžinimas:

Pirkėjas gali grąžinti įsigytas prekes, kai pateikia raštišką prašymą (laisva forma) ir jį išsiunčia šiuo adresu : info@madicolabe.com bei gauna (per 4-5d.d.) informaciją iš Pardavėjo su pateiktais tolimesniais nurodymais.

Pirkėjas įsipareigoja, kad prekės nebus grąžinamos savarankiškai bei tolimesnių Pardavėjo nurodymų, kadangi toks grąžinimas neįpareigoja Pardavėjo patvirtinti prekės grąžinimo.

Pinigų grąžinimas:

Pardavėjas atsako už nekokybiško gaminio grąžinimo išlaidas. Už grąžinamos kokybiškos prekės transporto išlaidas pinigai negrąžinami. Jei prekė grąžinama sugadinta – Pirkėjas yra atsakingas už bet kokį prekės vertės sumažėjimą.

Suma už grąžinta įsigytą prekę Pirkėjui grąžinama po prekės patikrinimo ir įsitikinimo, kad ši atitinka savo originalią būseną. Pinigai grąžinami bankiniu pavedimu.

Pinigų grąžinimas gali užtrukti iki 14 dienų, skaičiuojant nuo prekės gavimo ir patikrinimo, taip pat priklausomai nuo mokėjimo sistemų ir bankų veiklos.

Jei už įsigytą prekę Pirkėjas atsiskaito dovanų kuponu, tai atgal grąžinamas kuponas bei papildomai sumokėta suma.

Aktai reglamentuojantys prekių grąžinimą ir keitimą.

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 1 dalimi;

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 1466, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse – http://www.vvtat.lt/index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/.